Garažų serija Line

Skardiniai garažai PROLINE

Garažai serijos Proline papildomai turi apvadus. Konstrukcija iš cinkuoto kampuočio. Skarda dažyta, spalva iš RAL spalvų paletės.

Skardiniai garažai PROLINE PLIUS

Garažai serijos Proline PLIUS papildomai turi apvadus. Konstrukcija iš cinkuoto kampuočio. Skarda dažyta spalva iš RAL paletės arba viena iš medį imituojančių spalvų.

Skardiniai garažai SUPERLINE

Garažai serijos Superline papildomai turi apvadus bei latakus. Konstrukcija iš cinkuoto profilio 3 cm x 3 cm. Skarda dažyta, spalva iš RAL spalvų paletės.

Šios serijos garažai yra aukščiausios kokybės gaminiai nepriekaištingos estetinės išvaizdos. Jeigu norite geriausio skardinio garažo – garažas serijos SUPERLINE yra būtent tai, ko ieškote.

Skardiniai garažai SUPERLINE PLIUS

Garažai serijos Superline PLIUS papildomai turi apvadus bei latakus. Konstrukcija iš cinkuoto profilio 3 cm x 3 cm. Skarda dažyta spalva iš RAL paletės arba viena iš medį imituojančių spalvų.

Šios serijos garažai yra aukščiausios kokybės gaminiai nepriekaištingos estetinės išvaizdos. Jeigu norite geriausio skardinio garažo – garažas serijos SUPERLINE PLIUS yra būtent tai, ko ieškote.